Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.40 g
Size (w x h)
5 x 5 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$2.95 USD /Need more than what's in stock?
$3.39 USD /Need more than what's in stock?
97 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014207 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.12 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.88 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.62 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032708 ... 10032709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.29 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.40 USD /Need more than what's in stock?
125 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014887 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
