Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
1.07 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$10.41 USD /Need more than what's in stock?
$5.17 USD /Need more than what's in stock?
36 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036815 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.62 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.19 USD /Need more than what's in stock?
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036814 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.57 USD /Need more than what's in stock?
93 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009341 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
