Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.78 g
Size (w x h)
4 x 8 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.31 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034172 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.25 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.75 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.15 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037494 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.32 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034972 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.74 USD /Need more than what's in stock?
19 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023805 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
