SKU
10010742
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.50 g
Size (w x h)
1.80 x 13 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.95 USD /Need more than what's in stock?
61 in stock /Need more than what's in stock?
$4.47 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10016104 ... 10015766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.47 USD /Need more than what's in stock?
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037870 ... 10037871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.76 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.10 USD /Need more than what's in stock?
45 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032886 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
