Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.45 g
Size (w x h)
8 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.20 USD /Need more than what's in stock?
$3.36 USD /Need more than what's in stock?
109 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014883 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.13 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032929 ... 10032869 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014288 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.36 USD /Need more than what's in stock?
74 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020832 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.99 USD /Need more than what's in stock?
329 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
