Featuring a glowing 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, the Wholesale Silver Bar Stud Earrings With Chain - 9659 are made from lightweight premium 925 silver. Ideal for ear stacks and simple looks.
Silver Bar Stud Earrings With Chain - 9659
$6.46 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
40 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10013780
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
0.80 g
Size (w x h)
1 x 15 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.20 mm
$6.73 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031740 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 24 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 27 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.39 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |








