Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.98 g
Size (w x h)
2 x 11 mm
$7.52 USD /Need more than what's in stock?
$4.75 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.25 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.20 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.23 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.15 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037494 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.10 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
