Featuring a glowing 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) finish, the Wholesale Silver Bar Stud Earrings - 4887 are made from lightweight premium 925 silver. Ideal for ear stacks and simple looks.
Silver Bar Stud Earrings - 4887
$4.13 USD /Need more than what's in stock?
58 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$3.85 USD /Need more than what's in stock?
13 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10019826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.19 USD /Need more than what's in stock?
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1 x 25 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.46 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013780 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.42 USD /Need more than what's in stock?
88 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013129 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.29 USD /Need more than what's in stock?
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010800 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 25 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.07 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013128 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







