Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.61 g
Size (w x h)
6x1.5, 6x1.5 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$5.29 USD /Need more than what's in stock?
$5.74 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036073 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.68 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.59 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.09 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032849 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.77 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.20 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
