Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
0.69 g
Size (w x h)
2 x 9 mm
$6.80 USD /Need more than what's in stock?
$8.68 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.97 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036077 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.52 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011803 ... 10011802 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.81 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036076 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.20 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.57 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
