SKU
10032287
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Glass
Sold As
Pairs
Weight
1.97 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.55 USD /Need more than what's in stock?
77 in stock /Need more than what's in stock?
$3.01 USD /Need more than what's in stock?
60 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032283 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.01 USD /Need more than what's in stock?
146 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032282 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.42 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037870 ... 10037871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.01 USD /Need more than what's in stock?
161 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.98 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037915 ... 10037909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.01 USD
85 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
