Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.64 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
$3.29 USD /Need more than what's in stock?
$4.62 USD /Need more than what's in stock?
21 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.68 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.15 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015073 ... 10015074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.85 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.75 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036655 ... 10036656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.66 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005367 ... 10005368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
