5mm Round Cubic Zirconia Silver Screw Back Earrings - 10191
$7.49 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.07 g
Size (w x h)
5 x 5 mm
$6.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036828 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.17 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036825 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036822 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.10 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |








