Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.07 g
Size (w x h)
5 x 5 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.92 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.55 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.66 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.73 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036832 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.72 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036822 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
