Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.55 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$4.12 USD /Need more than what's in stock?
$5.72 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036826 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036822 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.55 USD /Need more than what's in stock?
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.73 USD /Need more than what's in stock?
8 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036832 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.74 USD /Need more than what's in stock?



AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036818 ... 10036819 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.66 USD /Need more than what's in stock?
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10020867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
