Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
3.25 g
Size (w x h)
10 x 10 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$5.75 USD /Need more than what's in stock?
$3.43 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007271 ... 10007273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.70 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001261 ... 10001264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.13 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000352 ... 10000353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.78 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007594 ... 10007596 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
