Sleek and stackable, this 925 Wholesale Silver Rose Flower Adjustable Ring With Natural Diamond - 17058 shines with a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish. It has a Flower design on a silver band and comes in sizes Adjustable (6-8).
Silver Rose Flower Adjustable Ring With Natural Diamond - 17058
$18.73 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
17 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10022618
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Natural Diamond
Ring Size
Adjustable (6-8)
Sold As
Pieces
Weight
1.60 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022631 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10022626 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |






