Add simple charm to any look with the Wholesale Silver Patterned Toe Ring - 8122, featuring a smooth Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish and a comfortable 1 mm bandwidth.
Silver Patterned Toe Ring - 8122
$6.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
42 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010401
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
0.90 g
Size (w x h)
4 mm
Band Width
1 mm
$6.38 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.26 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030143 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.15 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
49 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.83 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.75 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







