Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
1.07 g
Size (w x h)
8 x 4 mm
Band Width
1.4 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.89 USD /Need more than what's in stock?
$7.69 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036982 ... 10036983 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.36 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10036943 ... 10036944 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.92 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035473 ... 10035445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.06 USD /Need more than what's in stock?
7
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035471 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.68 USD /Need more than what's in stock?
8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.25 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023998 ... 10023999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
