Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
0.62 g
Size (w x h)
17 x 3 mm
Band Width
1 mm
$5.89 USD /Need more than what's in stock?
$6.14 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029398 ... 10029399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.18 USD /Need more than what's in stock?
7
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.91 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005286 ... 10005287 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.38 USD /Need more than what's in stock?
8
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$12.25 USD /Need more than what's in stock?
567
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033409 ... 10033410 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.28 USD /Need more than what's in stock?
678
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035449 ... 10035465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
