The Wholesale Silver Heart Toe Ring - 8125 brings a refreshing touch to any ring stack, hypoallergenic with a Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) finish and weighing 0.75g
Silver Heart Toe Ring - 8125
$5.51 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
84 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010404
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
0.75 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Band Width
1.1 mm
$5.75 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.83 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish), Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.26 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030143 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.38 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.78 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
32 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011548 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Band Width | 1 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.74 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







