SKU
10035857
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.37 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$3.51 USD /Need more than what's in stock?
14 in stock /Need more than what's in stock?
$4.25 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035880 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.92 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035851 ... 10035852 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.90 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10001545 ... 10001547 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.70 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 25 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.28 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035858 ... 10035859 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.89 USD /Need more than what's in stock?
61 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003482 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 15 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
