Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
2.40 g
Size (w x h)
14 x 14 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$6.40 USD /Need more than what's in stock?
$3.51 USD /Need more than what's in stock?
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035857 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.92 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035851 ... 10035852 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.28 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035858 ... 10035859 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.37 USD

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10003485 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.67 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014971 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.25 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035880 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
