Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
0.52 g
Size (w x h)
4 x 6 mm
$3.69 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.92 USD /Need more than what's in stock?
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033891 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.70 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032755 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 25 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.71 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.05 USD /Need more than what's in stock?
7 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 16 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.13 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 16 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
