Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
0.04 g
Size (w x h)
1.50 x 1.50 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$0.28 – $0.35 USD /Need more than what's in stock?
$0.46 USD /Need more than what's in stock?


AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004139 ... 10004143 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.65 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.48 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031085 ... 10027572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.48 USD /Need more than what's in stock?




AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031081 ... 10027593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.35 – $0.43 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030651 ... 10030653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
