Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pieces
Weight
0.06 g
Size (w x h)
2.5 x 2.5 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$0.65 USD /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.34 – $0.42 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030651 ... 10030653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.48 USD /Need more than what's in stock?





AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031085 ... 10027572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
