8mm Silver Ball Closure Ring - 6679
$1.23 USD /Need more than what's in stock?
74 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$1.00 USD /Need more than what's in stock?
1333 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.18 USD /Need more than what's in stock?
364 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011167 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.02 USD /Need more than what's in stock?
586 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10007167 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.02 USD /Need more than what's in stock?
218 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10008907 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
1386 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037227 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.10 USD /Need more than what's in stock?
49 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004375 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







