10mm Silver Twisted Continuous Ring - 7434
$1.50 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$0.94 USD /Need more than what's in stock?
192 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.93 USD /Need more than what's in stock?
188 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
1366 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037227 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.72 USD /Need more than what's in stock?
148 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.34 USD /Need more than what's in stock?
287 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009717 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.00 USD /Need more than what's in stock?
1333 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







