10mm Silver Nose Ring - 6582
$1.39 USD /Need more than what's in stock?
238 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$1.00 USD /Need more than what's in stock?
1328 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.99 USD /Need more than what's in stock?
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004413 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.13 USD /Need more than what's in stock?
161 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.6 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.61 USD /Need more than what's in stock?
308 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.96 USD /Need more than what's in stock?
187 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004384 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4.8 x 1.7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
1361 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037227 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







