10mm Plain Nose Ring - 7429
$0.98 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$0.77 USD /Need more than what's in stock?
278 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.45 USD /Need more than what's in stock?
264 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.82 USD /Need more than what's in stock?
639 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009771 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$1.04 USD /Need more than what's in stock?
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.61 USD /Need more than what's in stock?
204 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030625 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$0.72 USD /Need more than what's in stock?
118 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.7 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







