SKU
10036277
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pieces
Weight
1.13 g
Size (w x h)
4 x 6 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
$7.75 USD /Need more than what's in stock?
63 in stock /Need more than what's in stock?
$10.54 USD /Need more than what's in stock?
65 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032245 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.64 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029657 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.68 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029365 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$13.38 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 16 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$13.59 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.15 USD /Need more than what's in stock?
37 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
