Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
1.30 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
$9.73 USD /Need more than what's in stock?
$9.06 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10004452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.59 USD /Need more than what's in stock?
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.28 USD /Need more than what's in stock?
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.55 USD /Need more than what's in stock?
87 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011590 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.74 USD
7 in stock
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.26 USD /Need more than what's in stock?
80 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032471 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
