Silver Gemini Zodiac Sign Necklace - 7809
$12.76 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
126 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010188
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Sold As
Pieces
Weight
2.00 g
Size (w x h)
12 x 12 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$11.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.81 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037382 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.95 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
58 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.85 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10009480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







