Silver Chevron Necklace - 18514
$10.79 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
- |
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pieces
Weight
1.47 g
Size (w x h)
8 x 10 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$10.72 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.94 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 13 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.41 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.92 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
38 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012503 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 12 x 11 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.81 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037382 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |










