46cm Silver Satellite Necklace - 21998
$19.43 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
20 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10033548
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pieces
Weight
3.18 g
Chain Length
40 cm + 6 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
$7.23 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
250 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.54 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
148 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012120 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.37 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
88 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10038741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
165 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012121 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10037453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Sold As | Pieces |
| Safety | Nickel & Lead free |







