Silver Unicorn Stud Earrings Set - 10021
$10.52 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
29 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10014251
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Weight
1.47 g
Size (w x h)
13x6, 6x8 mm
Hoop Size
0.7 x 12 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$7.09 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
25 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 8 x 9 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9, 6 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 , 12 , 14 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







