Silver Rainbow Necklace and Unicorn Stud Earrings Set - 7656
$10.68 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
75 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010056
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Weight
1.52 g
Size (w x h)
6x8, 10x6 mm
Chain Length
36 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 10 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.39 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
24 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027924 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8, 6 x 9, 4 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.70 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
23 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027923 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8, 7 x 8, 8 x 4 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7, 6 x 11 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.40 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9, 8 x 6, 4 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$16.21 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11, 7 x 9, 5 x 9 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







