Silver Heart Necklace and Stud Earrings Set - 7735
$14.31 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
52 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10010136
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
2.04 g
Size (w x h)
7x6, 9x8 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6, 8 x 11 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 10 x 9 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.08 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
17 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8, 9 x 5 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7, 6 x 11 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10027987 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







