Silver Butterfly Stud and Huggie Earrings Set - 22370
$13.99 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10034064
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.99 g
Size (w x h)
8x6, 3x3 mm
Hoop Size
1.8 x 11 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10, 7 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.98 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
3 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9, 6 x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5, 6 x 6 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.70 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
63 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5, 6 x 5, 6 x 5 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.28 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
4 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, x 8 mm |
| Safety | Nickel & Lead free |







