Silver Ball Hoop Earrings - 1651
$3.47 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
6 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10000727
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
0.5 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.20 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
11 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.82 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
15 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034699 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.29 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
18 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033920 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







