Silver Patterned French Lock Hoop Earrings - 19982
$21.45 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10030501
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Silver + E-Coat (Anti-Tarnish)
Sold As
Pairs
Weight
3.58 g
Hoop Size
5 x 17 mm (External Diameter)
$5.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
11 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.23 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
25 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035973 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.49 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
137 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035151 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 0.8 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.08 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035972 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 25 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







