SKU
10010702
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
1.12 g
Hoop Size
2 x 10 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$8.04 USD /Need more than what's in stock?
70 in stock /Need more than what's in stock?
$6.45 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10023086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.48 USD /Need more than what's in stock?
64 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031274 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$15.90 USD /Need more than what's in stock?
126 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031275 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2.5 x 15 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.70 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 3 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.20 USD /Need more than what's in stock?
40 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.06 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10028702 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
