Silver Geometric French Lock Hoop Earrings - 20555
$14.89 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
66 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10031431
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
2.40 g
Hoop Size
4 x 14 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.23 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
13 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035973 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.42 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
10 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.49 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
134 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035151 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 0.8 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$15.29 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
27 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031491 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 4 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.09 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
28 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







