Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Sold As
Pairs
Weight
1.17 g
Size (w x h)
2 x 4 mm
Hoop Size
2 x 11 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$9.17 USD /Need more than what's in stock?
$9.08 USD /Need more than what's in stock?
47 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030703 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$10.91 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034152 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$9.22 USD /Need more than what's in stock?

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031583 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10034153 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10033091 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
