Silver Butterfly Crystal Charm Hoop Earrings - 18822
$7.56 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
5 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10028295
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.89 g
Size (w x h)
10 x 8 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
$4.71 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
20 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10017424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.35 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
53 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10005883 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10015009 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Silver + E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 1 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.30 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
101 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







