Silver Butterfly Crystal Charm Hoop Earrings - 10680
$6.27 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
10 in stock /Need more than what's in stock?
- |
SKU
10015009
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Sold As
Pairs
Weight
0.89 g
Size (w x h)
1 x 8 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030970 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
126 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.77 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist



Select Color
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032940 ... 10032927 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
69 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10014111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.38 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
59 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10018528 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.87 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
84 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10011408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







