45mm Silver Hoop Earrings - 1327
$12.28 USD /Need more than what's in stock?
119 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$2.34 USD /Need more than what's in stock?
650 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$4.75 USD /Need more than what's in stock?
16 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.91 USD /Need more than what's in stock?
146 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.58 USD /Need more than what's in stock?
74 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000307 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.65 USD /Need more than what's in stock?
181 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10000301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$2.41 USD /Need more than what's in stock?
6 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10006483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 8 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







