16mm Silver Twisted Huggie Earrings - 19605
$12.17 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
SKU
10029721
Metal
925 Sterling Silver
Sold As
Pairs
Weight
1.86 g
Hoop Size
2 x 16 mm (External Diameter)
Tarnish Protection
E-Coat
$9.60 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
42 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032292 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$20.02 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
48 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10029552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$13.80 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
31 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10030030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$14.36 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
30 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$8.08 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist

AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035971 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$20.59 USD /Need more than what's in stock?
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
96 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10031462 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold + E-Coat |
| Hoop Size | 3 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







