11mm Silver Twisted Hoop Earrings - 9534
$3.90 USD /Need more than what's in stock?
207 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$7.24 USD /Need more than what's in stock?
12 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035191 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$16.81 USD /Need more than what's in stock?
11 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.50 USD /Need more than what's in stock?
22 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10012878 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$11.63 USD /Need more than what's in stock?
9 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10035192 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 35 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$3.55 USD /Need more than what's in stock?
5 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$5.64 USD /Need more than what's in stock?
130 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10021809 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 13 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







