10mm Silver Twisted Hoop Earrings - 9186
$4.25 USD /Need more than what's in stock?
30 in stock /Need more than what's in stock?
- |
$6.01 USD /Need more than what's in stock?
2 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10010867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 1.8 x 10 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.50 USD /Need more than what's in stock?
10 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$6.71 USD /Need more than what's in stock?
14 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10013738 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.77 USD /Need more than what's in stock?
91 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032026 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.40 USD /Need more than what's in stock?
90 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032025 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 18 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |
$7.08 USD /Need more than what's in stock?
39 in stock /Need more than what's in stock?
AVAILABILITY: In stock
| SKU | 10032046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized + E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Sold As | Pairs |
| Safety | Nickel & Lead free |







